Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie zespołu Les Basses Réunies pod artystyczną opieką wirtuoza wiolonczeli Bruno Cocseta. Artyści zaprezentują przekrojowy program kameralny obejmujący repertuar instrumentalny od połowy wieku XVI aż po koniec XVII.

6 sierpnia o 19:30
Kolegiata pw. Bożego Ciała w Bieczu

Mimo swojej krótkiej historii Kromer Biecz Festival zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń regionu Małopolski. Pomysł prezentowania muzyki dawnej w epokowych wnętrzach, w kontekście historycznym malowniczego miasta Biecz, a przede wszystkim w odwołaniu do dokonań patrona festiwalu - wybitnego polskiego dyplomaty, pisarza i historyka Marcina Kromera - spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i krytyków muzycznych. Idee te kontynuowane będą podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem festiwalu: www.kromerbieczfestival.pl.

Chęć udziału należy zgłosić najpóźniej do dnia 1 sierpnia.

Miejsce wyjazdu to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu i dokładna godzina wyjazdu podane będą w późniejszym terminie, koszt przejazdu uzależniony jest od liczby chętnych osób na wyjazd.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

 

Szukaj

Wspierają nas