Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
KMTOiM: Cohen-Nohavica
Sobota, 13. Styczeń 2018, 18:00
Odsłon : 824

 

 

Kolejną propozycją wyjazdową będzie koncert "Cohen-Nohavica", na który zapraszamy 13 stycznia 2018 r. do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem tego niezwykłego spektaklu jest Marian Opania. Przez ponad pięćdziesiąt lat, artysta, poza rolami dramatycznymi, niezmiennie zachwyca interpretacją piosenek i udziałem w licznych projektach muzycznych.

W obsadzie wydarzenia zobaczymy zarówno wielkich artystów, jak i młodych, uzdolnionych aktorów.  Utwory Leonarda Cohena i Jaromira Nohavicy interpretować będą: Marian Opania, Iwona Loranc, Monika Węgiel, Piotr Machalica, Krzysztof Dracz i Arek Kłusowski. Na fortepianie zagra Janusz Stokłosa, a do porywających dźwięków zatańczą: Janja Lesar oraz Krzysztof Hulboj. Nie zabraknie doskonałych utworów, poruszających tekstów i sposobności odkrycia twórczości dwóch znakomitych bardów zupełnie na nowo.

Sobota - 13 stycznia 2018 r. , godz.18.00, Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

Oprawa i kierownictwo muzyczne: Janusz Stokłosa

Ruch sceniczny: Janusz Józefowicz

Cena biletu– 90 zł

Czas trwania: około 2,5 godziny

Pomimo odległego terminu imprezy, prosimy Państwa o wpłaty do dnia 18 października – wyłącznie gotówką w Domu Kultury „Kosmos”. Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

 

Miejsce Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech