Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Wystawa: Natalia Krzywda, Agnieszka Pawlikowska - rysunek
Piątek, 18. Styczeń 2019, 19:00
Odsłon : 405

 

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy: Natalia Krzywda, Agnieszka Pawlikowska  - rysunek. Wernisaż odbędzie się 18 stycznia o godz. 19.00. Prace będzie można zobaczyć do 10 lutego.

 

 

Natalia Krzywda

Urodziła się w 1994 roku w Krośnie. W 2018 roku uzyskała dyplom magisterski z wyróżnieniem w Pracowni Rysunku pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Stanisława Góreckiego, prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak oraz prof. UR dr hab. Renaty Szyszlak na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nominowana do Nagrody im. Jerzego Panka – Najlepsze dyplomy 2018 – X edycja konkursu. Zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii rysunek w konkursie „Do kwartału” w 2018 roku. Dwukrotna stypendystka rektora dla najlepszych studentów za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/17 oraz 2017/18. Brała udział w VI-th international Algimantas Švėgžda drawing contest exhibition „DRAWING 2017”. Autorka ilustracji „Wygnaniec” do „Legend rzeszowskich” (2017). Artystka współpracuje z DAgArt Galerie od 2017 roku.

Agnieszka Pawlikowska

Urodziła się w 1989 roku. Pochodzi z Jankowic koło Jarosławia. Absolwentka Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych w Jarosławiu, specjalność techniki graficzne (2005-2009). Praca licencjacka z wyróżnieniem w Katedrze Rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego pod kierunkiem prof. zw. Stanisława Góreckiego,  prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak i prof. UR Tadeusza Boruty oraz aneks w pracowni malarstwa prof. zw. Stanisława Białogłowicza. Praca magisterska z wyróżnieniem na kierunku Sztuki Wizualne Wydziału Sztuki UR pod kierunkiem prof. zw. Stanisława Góreckiego, prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak i dr Anny Steligi. Otrzymała nominację do uzyskania Dyplomu Uznania Rektora UR dla najlepszych absolwentów uczelni. Od 2014 roku jest członkiem Oddziału Rzeszowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech