Zespół T.Lab miał przyjemność uczestniczyć w XVI Ogólnopolskich Młodzieżowych Zatargach z Teatrem w Teatrze Starym w Bolesławcu. Grupa została wyłoniona drogą eliminacji za pomocą nagrań spektakli i tym samym mogła zaprezentować „be.to.NOWĄ legENDę" pośród 13 wybranych grup teatralnych z całej Polski. Już sama nominacja była dużym wyróżnieniem, dodatkowo jury postanowiło docenić Natalię Zarębę i przyznało jej wyróżnienie aktorskie.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ zorganizowana została pod hasłem „Do miasta cyrk zajechał”. Odbywała się w dniach 22-24 marca, podczas których miały miejsce nie tylko prezentacje spektakli o różnorodnej formie, ale również warsztaty cyrkowe oraz Cyrkowy Korowód Radości. Nasz zespół miał przyjemność pracować z mistrzem żonglerki Piotrem Hanusiakiem i poznawać tajniki pracy z poi (czyli ciężarkami na lince).

fot. Grupa T.Lab