Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

W związku z zakończeniem w 2019 r. rewitalizacji historycznego budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, w którym mieści się siedziba Domu Kultury „Śnieżka” oraz w związku z planami przeniesienia kina z DKiK „Kosmos” do Domu Kultury „Śnieżka”, Gmina Miasta Dębica, przeprowadza konsultacje dotyczące zmiany nazwy dla instytucji Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy z siedzibą przy ul. Bojanowskiego 18.

Burmistrz Dębicy zwraca się z prośbą do Mieszkańców o udział w konsultacjach społecznych dotyczących uzgodnienia nazwy dla Domu Kultury przy ulicy Bojanowskiego 18.

Ankieta będzie dostępna do 2 października br.  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębicy w zakładce Konsultacje społeczne pod adresem https://konsultacje.debica.pl oraz w wersji tradycyjnej (papierowej) w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, pok. 6.

W ankiecie znajdą się propozycje nazwy dla Domu Kultury i Kina zlokalizowanego w budynku przy ulicy Bojanowskiego 18.

Zapraszamy Mieszkańców Dębicy do udziału w konsultacjach społecznych.

źródło: www.debica.pl