Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 21. edycji Konkursu Piosenki  „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje wstępne, które odbędą się 1 kwietnia br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10.00, na godz. 8.00 zaplanowano próby sceniczne.

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego pod adresem: www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl oraz na stronie: www.wygrajsukces.com.pl

Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie 21 edycji, umieszczony we wkładce płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych.

Zgłoszenia na formularzu należy dokonać wyłącznie w dniach 1 lutego - 6 marca br.

Regulamin i szczegółowe informacje: Tarnobrzeski Dom Kultury – Dział Ruchu Amatorskiego, ul. Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg (z dopiskiem „Wygraj Sukces”), tel. 15 822-74-97; 822-21-10 w. 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

www.wygrajsukces.com.pl

www.tdk.tarnobrzeg.pl