Jerzy Połomski będzie gościem specjalnym IV edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 23 kwietnia br. w Domu Kultury „Śnieżka”.

Udział w Konkursie mogą zgłaszać soliści w trzech grupach wiekowych: 13-15 lat, 16-18, 19 i więcej lat. Każda szkoła/placówka może zgłosić dowolną ilość uczestników we wszystkich kategoriach. Istnieje możliwość indywidualnych zgłoszeń.

Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń wraz z nagraniem w nieprzekraczalnym terminie 4 kwietnia br. na adres: Dom Kultury „Śnieżka”  MOK w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel./ fax (14) 670 31 67, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia