Szanowni Państwo, Miłośnicy Teatru, Opery i Muzyki, Filharmonia Podkarpacka ogłosiła program tegorocznego 55. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. Proponujemy wyjazdy na trzy z muzycznych wydarzeń: Koncert inauguracyjny, w którym wystąpią orkiestra, chór i balet Opery Krakowskiej, koncert pn. „Feelharmony” w wykonaniu zespołu Kroke & Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, z udziałem Anny Marii Jopek oraz koncert Stanisławy Celińskiej promujący najnowszy album artystki zatytułowany „Atramentowa”.

Z przykrością informujemy, że na koncerty w sali balowej Zamku rezerwacje nie są prowadzone. Wstępnie zarezerwowaliśmy bilety na 3 koncerty festiwalowe; na dwa koncerty plenerowe przed Zamkiem i jeden w sali Filharmonii Podkarpackiej. Ostateczny termin wpłaty na zarezerwowane koncerty wyznaczony został na dzień 24 marca 2016 r.

Prosimy zatem o szybką decyzję i wpłatę odpowiednich kwot na nasze konto: 63124017921111001063057510 lub gotówką u Pani Dominiki Migoń.

21 maja 2016 r., godz. 19.00, plener – Park przed Zamkiem

Inauguracja 55. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

ORKIESTRA, CHÓR I BALET OPERY KRAKOWSKIEJ

W programie: Opera „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki

Cena biletu: 50 zł

22 maja 2016 r., godz. 19.00, plener – Park przed Zamkiem

„FEELHARMONY”

KROKE & ELBLĄSKA ORKIESTRA KAMERALNA

Anna Maria JOPEK – wokal

W programie: kompozycje z pogranicza muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Cena biletu: 50 zł

25 maja 2016r., godz. 21.00, Sala koncertowa Filharmonii Podkarpackiej

„ATRAMENTOWA”

Stanisława CELIŃSKA – wokal

W programie: utwory z najnowszej płyty wokalistki.

Cena biletu: 40 zł