Przedstawiamy program X Podkarpackiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złoty Gryf", który odbędzie się w dniach 30-31 marca w Domu Kultury "Mors".

30 marca / sobota
9:30

FORMY RÓŻNE

KATEGORIA   7 -12 LAT

MŁODZIAKI LUZAKI
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
HIP HOP / BREAK DACE – 4 min.
Choreograf: Sylwia Stefańska, Grzegorz Orzech

FAME 2
Szkoła Tańca „FAME” - Dębica
BILARD – 3.10 min.
Choreograf: Anita Zima

PIĄTECZKA
Szkoła Podstawowa Nr 5 - Dębica
POŁĄCZYŁ ICH JIVE – 1.40 min.
Choreograf : Elżbieta Zymróz – Bodziany

KOLOROWE PIRUETY
Dom Kultury – Brzeźnica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
UKŁAD- 4 min.
Choreograf: Sylwia Stefańska

FAME-IKI
Szkoła Tańca „FAME” - Dębica
STRAŻNICY CZASU- 3 min.
Instruktor: Iwona Cieśla, Anita Zima
Choreografia: Łukasz Józefowicz

STUDIO TAŃCA ELIPSA
Mielec
ILE UDŹWIGNIE NIEBO – 3.23 min.
Choreograf: Anna Dręga

MINI FAME-IKI
Szkoła Tańca „FAME” - Dębica
POZOSTAĆ SOBĄ – 3 min.
Instruktor: Iwona Cieśla, Anita Zima
Choreografia: Łukasz Józefowicz

ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury – Jedlicze
xxx – 2.0 min.
Choreograf: Magdalena Skiba

N-JUNIOR
Szkoła Tańca N  Natalia Kamińska – Rzeszów
BEAT SENT UP – 2.39
Choreograf: Natalia Kamińska, Klaudia Drygaś

DZIECIĘCY TEATR TAŃCA  AleToNic
Samorządowe Centrum Kultury – Mielec
HOKUS POKUS – 4 min.
Choreograf: Izabela Serwan

FAME 3
Szkoła Tańca „FAME” - Dębica
W HOTELU – 3.20 min.
Choreograf: Anita Zima

DANCE MANIA B
Sandomierskie Centrum Kultury
TEAMWORK - 2.47 min.
Choreograf: Justyna Kuchta

AXEL BANG
Royal Dance Studio Sylwia Kierat – Trzebinia
HIP – HOP – 2.35 min.
Choreograf: Zuzanna RaczyńskaMINI VIVID
Ochotnicza Straż Pożarna – Jaćmierz
WALA WALA VIVID – 3.20 min.
Choreografia: Paulina Baran

FUNKY GROUP
Stowarzyszenie Armmagedon – Strzyżów
UN DOS TRES – 3.19 min.
Choreograf: Monika Fąfara

PIĄTECZKA
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Dębicy
CZAS NA HIP -HOP – 2.20 min.
Choreograf : Elżbieta Zymróz - Bodziany

DESTINIAKI
Studio Tańca  DESTINO Katarzyna Siuta – Ropa
ROZBRYKANE DIODY – 3.56 min.
Choreograf: Katarzyna Siuta

ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury – Jedlicze
xxx – 2.45 min
Choreograf: Magdalena Skiba

ACTUS ANIMI
Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi – Wolbrom
NOT ABOUT  ANGELS – 3.18 min.
Choreograf: Katarzyna Gałązka-Biedul

TRIK
Gorlickie Centrum Kultury
CUD NATURY – 3.50 min.
Choreograf: Katarzyna Siuta

MINI FUKS 2
Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” - Nisko
DIAMENTY – 3 min.
 Choreograf: Teresa Świdecka- Węglarz

KLEKS IV
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza – Krosno
OBRAZ – 3 min.
Choreograf: Dagmara Krzanowska-Szelc

PIRAMIDA
Zespół Placówek Oświatowych- Morawica
W KRAINIE NARNII – 5 min.
Choreograf: Anna Kuranda, Monika Pająk

NEMEZIS 3
Ustrzycki Dom Kultury
BABCIE – 1.50 min.
Choreograf: Joanna Drozd

KIK – grupa najmłodsza
Dom Kultury – Pysznica
HISTORIA MAŁEGO ŚWIERSZCZYKA – 3 min.
Choreografia: Teresa Świdecka - Węglarz

TAWKI
Młodzieżowy Dom Kultury – Kraków
SZALEŃSTWO OGNIA- 3 min.
Choreograf: Justyna Dmytrzak

OK. 11:30– 12:30 – OBRADY JURY
OK. 12:30 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

 

13:00

KATEGORIA 13 – 19   LAT

MONSTER
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
STREET DANCE – 3.30 min.
Choreograf: Sylwia Stefańska

EXPLOSION
Gminny Ośrodek Kultury – Ropa
WŁĄCZ EMOCJE – 4.20 min.
Choreograf: Katarzyna Siuta

FAME
Szkoła Tańca „FAME” - Dębica
W KRAINIE SNÓW – 3min.
Instruktor: Iwona Cieśla, Anita Zima
Choreografia: Łukasz Józefowicz

MŁODA AKADEMIA TAŃCA
Młodzieżowy Dom Kultury- Kraków
STOP AND GO- 4 min.
Choreograf: Agnieszka Jastrzewska

TaWicorny
 Młodzieżowy Dom Kultury – Kraków
ZAPLĄTANI – 6 min.
Choreograf: Justyna Dmytrzak

MINI MAX SHOW
Samorządowe Centrum Kultury – Mielec
PTASIE TRELE – 3.20 min.
Choreograf: Anna Leszkiewicz

PIRAMIDA
Zespół Placówek Oświatowych- Morawica
HIPNOZA – 4.10 min.
Choreograf: Anna Jamioł

SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury – Jedlicze
xxx – 3 min.
Choreograf: Magdalena Skiba

DANCE MANIA A
Sandomierskie Centrum Kultury
W BIURZE- 2.37 min.
Choreograf: Justyna Kuchta

DESTINO
Studio Tańca Katarzyna Siuta – Ropa
HIPNOZA- 3.42
Choreograf: Katarzyna Siuta

FUKS  - grupa reprezentacyjna
Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” - Nisko
TEGO SIĘ WANDA NIE SPODZIEWAŁA- 3 min.
Choreograf:Teresa Świdecka – Węglarz

AKADEMIA TAŃCA ART DANCE
Samorządowy Ośrodek Kultury- Nowa Dęba
PIJAWKI- 3.47 min.
Choreograf: Anna Tymków

 

KLEKS I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza – Krosno
WSPÓLNA SPRAWA – 3.50 min.
Choreograf: Aleksandra Fejdasz

BACK TO BLACK
Stowarzyszenie Armmagedon – Strzyżów
BACK- 3.32 min.
Choreograf: Monika Fąfara

ZESPÓŁ TANECZNY „COLLAGE”
Młodzieżowy Dom Kultury – Jasło
MARZYCIELKA- 4.36 min.
Choreograf: Dorota Dudys-Stasik

MŁODA  AKADEMIA  TAŃCA
Młodzieżowy Dom Kultury- Kraków
ŹRÓDŁO- 4 min.
Choreograf: Agnieszka Jastrzewska

CYTRUSY
Powiatowe Ognisko Baletowe – Jarosław
WYMARZONY DZIEŃ- 3.20 min.
Choreograf: Izabela Krygowska

FLASH DANCE
Osiedlowy Klub Kultury Krak – Rzeszów
W CHMURACH- 4.12 min.
Choreograf: Weronika Krupa, Jana Słobodian

VIVID
Ochotnicza Straż Pożarna – Jaćmierz
GOLDEN VIVI- 3.30 min.
Choreografia: Paulina Baran

NEMEZIS
Ustrzycki Dom Kultury
5,4,3,2,1 – 3.20 min.
Choreograf: Joanna Drozd, Paweł Żołądek

ALEX SHOW
Royal Dance Studio Sylwia Kierat – Trzebinia
MAM TALENT- 2.55 min.
Choreograf: Sylwia Kierat

MINI MAX SHOW
Samorządowe Centrum Kultury – Mielec
Z GŁOWĄ W CHMURACH – 4 min.
Choreograf: Anna Leszkiewicz

SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury – Jedlicze
xxx – 2.45 min.
Choreograf: Magdalena Skiba

(in) FAMOUS
Gminny Ośrodek Kultury – Borowa
SZEPTY LASU- 3.51 min.
Choreograf: Ewelina Opiela

SS CREW
Osiedlowy Klub Kultury „Emka” - Dębica
YELLOW EDITION- 4 min.
Choreografia: Natalia Barańska

R-REVOLUTION
Jasielski Dom Kultury
WE DO HAVE A CHOICE- 3 min.
Choreografia : Katarzyna Korona

OMEGA
Gminny Ośrodek Kultury – Chorkówka
NICKELODEON- 3 min.
Choreograf: Tomasz Berkowicz

OK. 15.00 - 16.00 OBRADY JURY
OK. 16.00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW


31 marca / niedziela
9:30

TANIEC LUDOWY

KATEGORIA 7 – 12 LAT

ZESPOŁY OPRACOWANE ARTYSTYCZNIE:

DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA „ZIEMIA MIELECKA” - GRUPA MŁODSZA
Samorządowe Centrum Kultury – Mielec
SUITA TAŃCÓW ŁOWICKICH- 9.26 min.
Choreograf: Alicja Skopińska – Parys, Małgorzata Leśniak

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO"SĘDOMIR"
Szkoła Podstawowa Nr 3 – Sandomierz
SUITA TAŃCOW ŻYWIECKICH- 9.10 min.
choreograf: Lucyna Brodowska

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ZIEMIA LISIECKA”
Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lisiecka – Liszki
POGNAŁA WOŁKI NA BUKOWINĘ – PIOSENKI I TAŃCE Z REGIONU BESKIDU ŚLĄSKIEGO- 7.17 min.
Choreograf: Anna Kruczek

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Licealnych – Ustrzyki Dolne
POLKA WARSZAWSKA- 6 min.
Choreograf: Tomasz Rożek, instruktor: Beata Maciołek

MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRAKOWIAK”
GRUPA IV -Kraków
PYZA- 8 min.
Choreograf: MARTA GRACA

FIGIELEK  - GRUPA I
Gminny Ośrodek Kultury – Borowej
POLKI CZAR- 3.20 min.
Choreograf: Agnieszka Adamczyk

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „WOLANIE”
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki – Raniżów
TAŃCE ŚLĄSKIE- 10 min.
Choreograf: Krystyna Mazurkiewicz

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA  AGH „KRAKUS”
Akademia Górniczo – Hutnicza – Kraków
ZAPROSZENIE NA KURPIE ZIELONE- 12 min.
Choreograf: Katarzyna Piwowar

DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA „ZIEMIA MIELECKA” - GRUPA REPREZENTACYJNA
Samorządowe Centrum Kultury – Mielec
SUITA TAŃCÓW ŻYWIECKICH- 12 min.
Choreograf: Alicja Skopińska – Parys, Małgorzata Leśniak

MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „KRAKOWIAK”
GRUPA III -Kraków
TAŃCE WIELKOPOLSKIE- 7 min.
Choreograf: Marta Graca

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Licealnych – Ustrzyki Dolne
SUITA TAŃCÓW LASOWIACKICH- 6 min.
Choreograf: Tomasz Rożek, instruktor: Beata Maciołek

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „ROZTOCZE”
Stowarzyszenie Wspierania Działalności Zespołu Pieśni i tańca „Roztocze” - Tomaszów Lubelski
HEJ OD BIŁGORAJA – TAŃCE I ZBAWY BIŁGORAJSKIE- 7 min.
Choreograf: Agata Nazar

ZESPOŁY AUTENTYCZNE:

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „LESIAKI”
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki – Raniżów
ZABAWY I TAŃCE NA KLEPISKU- 10 min.
Choreograf: Krystyna Mazurkiewicz

ZESPÓŁ REGIONALNY "MAŁE ROŻNOWIOKI"
Gminny Ośrodek Kultury – Gródek n/Dunajcem
TAŃCE CZARAKTERYSTYCZNE DLA REGIONU LACHÓW I POGÓRZA,
WALCZYK,SUWANA,SZEWC- 8 min.
Choreograf: Beata Grzegorzek

ZESPÓŁ REGIONALNY „MALI LIPNICZANIE”
Centrum Kultury – Korzenna
ZABAWY I TAŃCE POGÓRZA SĄDECKIEGO- 13 min.
Choreograf: Maria Jaworecka

MALI TONIECNICI
Zespół Regionalny -   Krempachy
CHEBOJCIE TU TAŃCUWAĆ- 15 min.
Choreograf : Maria Wnęk

 

KATEGORIA 13-19 LAT

ZESPOŁY ARTYSTYCZNIE OPRACOWANE

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „ROZTOCZE”
Stowarzyszenie Wspierania Działalności Zespołu Pieśni i tańca „Roztocze” - Tomaszów Lubelski
TOMASZOWSKA KUMPAŁA - 14 min.
Choreograf: Natalia Kowalska

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ZIEMIA LISIECKA”
Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lisiecka – Liszki
POLONEZ- 3.22 min.
Choreograf: Anna Kruczek

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „ŚLĄZACZEK”
Pałac Młodzieży – Katowice
TAŃCE ŚLĄSKIE- SZOT, MADZIAR, KOZIERY -  6 min.
Choreograf: Agnieszka Klimas

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Licealnych – Ustrzyki Dolne
SUITA TAŃCÓW ŻYWIECKICH – 8 min.
Choreograf: Tomasz Rożek, instruktor: Beata Maciołek

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ROCHY”
Miejsko– Gminny Ośrodek Kultury – Sędziszów Małopolski
SUITA TAŃCÓW RZESZOWSKICH- 13 min.
Choreograf: Witold Swider

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA NOWA HUTA
Nowohuckie Centrum Kultury – Kraków
PIEŚNI I TAŃCE REGIONU PRZEWORSKIEGO – 11.30 min.
Choreograf: Anna Barańska

ZESPÓŁ LUDOWY "MALI RADŁOWIANIE"
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa – Radłów
TAŃCE LACHÓW SĄDECKICH- 7 min.
Choreograf: Kinga Biel – Dubiel

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „CHORZELOWIACY”
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu – Chorzelów
SUITA TAŃCÓW KROŚNIEŃSKICH- 10 min.
Choreograf: Bożena Telega

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „ZIEMIA LISIECKA”
Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lisiecka – Liszki
W MOIM OGRÓDECZKU – SUITA TAŃCÓW LUBELSKICH – 10 min.
Choreograf: Anna Kruczek

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „ŚLĄZACZEK”
Pałac Młodzieży – Katowice
WIĄZANKA TAŃCÓW I PRZYŚPIEWEK BESKIDU ŚLĄSKIEGO- 8 .30 min.
Choreograf: Agnieszka Klimas

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO „BANDANKI”
Zespół Szkół Licealnych – Ustrzyki Dolne
SUITA TAŃCÓW LACHÓW SĄDECKICH- 7 min.
Choreograf: Tomasz Rożek, instruktor: Beata Maciołek

ZESPOŁY AUTENTYCZNE:

MŁODY JAWOR
Zespół Regionalny - Krempachy
NA KRYMPASKIYJ POLANIE- 12 min.
Choreograf : Maria Wnęk

ZESPÓŁ REGIONALNY „MALI LIPNICZANIE”
Centrum Kultury – Korzenna
TAŃCE POGÓRZA SĄDECKIEGO- 15 min.
Choreograf: Maria Jaworecka

ZESPÓŁ REGIONALNY "MAŁE ROŻNOWIOKI"
Gminny Ośrodek Kultury – Gródek n/Dunajcem
TAŃCE CZARAKTERYSTYCZNE DLA REGIONU LACHÓW I POGÓRZA,
WALCZYK,KOWAL,SUWANA,SZTAJEREK, KRAKOWIOK -  14 min.
Choreograf: Beata Grzegorzek