Premiera spektaklu "Mała moja wojna" grupy T.Lab uświetniła Międzynarodowy Dzień Teatru w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy. Kameralne przedstawienie wystawiono dwukrotnie na sali baletowej Domu Kultury "Mors" przy kompletach publiczności.

Intymny i interaktywny charakter inscenizacji umiejscowił widzów w centrum wydarzeń, gdzie poznali przejmujące historie pięciu dziewczynek zmagających się z codziennymi problemami i rodzinnymi konfliktami. Losy bohaterek spektaklu, oparte na  angielskich i skandynawskich bajkach, na bazie których Dominika Migoń, reżyser sztuki i opiekun grupy T.Lab, stworzyła scenariusz, wciągnęły publiczność w intensywną teatralną narrację. Finał przyniósł oczekiwane katharsis i długie brawa dla młodych artystów.

Wystąpili: Kinga Kania, Bartosz Piątek, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Występek i Natalia Zaręba.

fot. Łukasz Pas