Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne do udziału w XI Festiwalu Tańca „Złoty Gryf”, który odbędzie się w dniach 21 i 22 marca w Domu Kultury Mors. Pierwszego dnia rywalizować będą zespoły w kategoriach formy różne, dzień drugi należał będzie do zespołów ludowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 4 marca na adres biura organizacyjnego: Dom Kultury Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, tel. 14 696 93 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia po w/w terminie nie będą uwzględnianie.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Jackowska-Drożdż pod nr tel. 605 425 202.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia